Výklopná vrata

Renovujete svou starší garáž a chcete jí dát modernější a novější vhled? Výklopná vrata jsou (nejen) pro tento účel jako stvořená.

Garážová vrata se otevírají jako jeden kus, který ve vodicích kolejnicích zajíždí pod strop. Tato vrata díky výrobě přímo na míru lze pořídit prakticky do jakéhokoliv typu garáže. Jedinou podmínkou je potřeba dostatečného prostoru před garáží. Druhou podmínkou, nebo spíše vlastností, je nutnost myslet na to, že výklopná vrata zmenší průjezd stavebním otvorem o cca 100 mm na výšku a 200 mm na šířku.

Standardně mají výklopná vrata ve své spodní částí práh z uzavřeného čtvercového zinkovaného profilu, který vytváří schodek 30 mm. Mohou být ale také namísto tohoto prahu vybavena kartáčovým těsněním na spodní hraně křídla.

Výklopná vrata montujeme v těchto městech: Hnojník, Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Hranice, Karviná, Český Těšín, Havířov, Nový Jičín, Bohumín, Třinec a okolí.

Moderní povrch a konstrukce výklopných vrat.

Konstrukce vrat:

Křídlo výklopných vrat je sestaveno z pozinkovaných ocelových profilů. Nejběžnější výplní je pozinkovaný ocelový plech – trapezový T-10, s barevnou povrchovou úpravou.

Obvodový rám výklopných vrat je sestaven z pozinkovaných ocelových profilů. K rámu se dosazují pomocí šroubových spojů vodící kolejnice, ve kterých následně vratové křídlo vyjíždí pod strop.

Systém pružin ve výklopných vratech napomáhá otevření křídla. Aby nedošlo k případnému skřípnutí prstů, jsou pružiny u modelů (komfort a progress) uloženy v plastových pouzdrech.

Základní barevné odstíny:

Základem všeho je nástřik polyesterovou práškovou barvou. Pozinkování křídla až k řezným hranám skvěle chrání před korozí a povětrnostními vlivy.

Základní barva je bílá, přičemž za stejnou cenu lze pořídit i 7 dalších odstínů. K dispozici je vám také cca 200 příplatkových barev dle vzorníku RAL.

Základní barevné odstíny pro plechová garážová vrata


 

Dřevěné dekory:

Na výklopných vratech se skvěle vyjímají dřevěné dekory, zejména u rodinných domků. Vrata dodáváme ve dvou dekorech dřeva – zlatý dub a ořech.

Příplatkové dekory zlatý dub a ořech pro plechová garážová vrata dvoukřídlá
 

Výklopná vrata se stropním pohonem.

Výklopná vrata s pohonem:

Výklopná vrata lze jednoduše ovládat ručně, k čemuž napomáhají rovnovážné pružiny a vodící kolečka.

Moderní doba si však žádá moderní řešení – svá výklopná garážová vrata můžete po instalaci elektrického pohonu pohodlně ovládat přímo z auta dálkovým ovládačem.

Pohon pro výklopná vrata je možno instalovat i kdykoliv dodatečně.

Výklopná vrata je možno vybavit integrovanými dveřmi.

Výklopná vrata s integrovanými dveřmi:

Potřebujete do své garáže často chodit pro nějaké drobnosti a vyklápět celé křídlo vám připadá zbytečné?

Řešením jsou výklopná vrata s integrovanými dveřmi. Třídu vrat PROGRESS a KOMFORT je možné takovými dveřmi osadit.

Objevte i jiné typy garážových vrat s dveřmi

Výklopná vrata a vedlejší dveře ve stejném designu.

Vedlejších dveře k výklopným vratům:

K převážné většině vybraných motivů výklopných vrat nabízíme také vhodné vedlejší dveře, které tak tvoří s garážovými vraty harmonický celek.

Vedlejší dveře dodáváme ve všech odstínech dle stupnice RAL a také dekorech zlatý dub a ořech. Na přání je umíme dodat také s prosklením.


Fotogalerie
Moderní výklopná vrata a vedlejší dveře ve stejném designu.Standardní výklopná vrata.Standardní tmavě hnědá výklopná vrata.Často naleznou uplatnění výklopná vrata v radových garážích .Výklopná vrata jsou vhodná do samostatně stojících garáží.Výklopná vrata ve standardním světle šedém odstínu.Díky příznivé ceně jsou výklopná vrata stále oblíbená.Výklopná vrata v odstínu zlatý dub.
Co říkají naši spokojení zákazníci