Sekční vrata

Pokud při výběru vrat preferujete výborné tepelně izolační vlastnosti, určitě nepřehlédněte sekční garážová vrata. Svislé otevírání a následné „uložení“ pod stropem, to je mnoho místa v garáži a samozřejmě i před ní. (Získáte až o 14 cm větší průjezdnou šířku, než kterou nabízejí výklopná vrata.)

Výborným tepelně izolačním vlastnostem napomáhá trvale elastické těsnění, na nějž si povětrnostní vlivy opravdu nepřijdou.

Sekční garážová vrata vyrábíme na míru, přičemž finální podobu máte plně v rukou. Bude to standardní „základním provedení“? Nebo svým vratům dopřejete prosklení? Nepřehlédněte také možnost individuálního potisku, který dá vašemu bydlení ten správný ráz.

Sekční garážová vrata montujeme v těchto městech: Hnojník, Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Hranice, Karviná, Český Těšín, Havířov, Nový Jičín, Bohumín, Třinec a okolí.

Standardní odstíny sekčních vrat

Dřevodekory a barvy sekčních vrat:

Kladete si otázku, jak budou ve finále vaše nová garážová vrata vypadat? Tak, jak budete chtít. Vybírat můžete z širokého spektra designů . Už motivy standard obsahují mnoho variant imitací dřeva!

Kromě standardních barev – dodávaných výrobci panelů – můžete „dopřát“ svým vratům (díky naší vlastní lakovně) i některou z tří tisíc barev RAL.

Více

Navrhněte si vlastní potisk na sekční vrata.

Navrhněte si vlastní potisk:

Máte rádi originalitu? Pro vás tu je individuální design – tedy možnost nechat si na vrata natisknout jakýkoliv motiv nebo fotku.

Potřebujeme pouze dodat data ve vektorovém formátu, případně jako prostý obrázek ve vysokém rozlišení.

Více

Excluzivní odstíny sekčních vrat

Exkluzivní motivy:

Chcete ještě více a nabídka fólií na vratech vám připadá „malá“? Potisk DURA PRINT dokáže na vratech „vykouzlit“ vše, co si přejete.

Připravili jsme pro vás sadu exkluzivních motivů, jako například kámen, zajímavé geometrické tvary, motiv exotického dřeva, …, nebo prostě a jednoduše logo firmy? Je jen na vás, jakou cestou se vydáte.

Více

Prolisy panelů:

Každá sekce vrat (výška 500 nebo 610 mm) je složena z oboustranně žárově pozinkovaných plechů s tloušťkou až 0,6 mm. Panely jsou v povrchové úpravě lakovány stálobarevnou akrylátovou barvou, potaženy technologií kašírování, případně potisknuty technologii DURA PRINT.

Na výsledném vhledu opravdu záleží – požadujete, aby vrata podtrhla architekturu stavby, případně do ní decentně „zapadla“? Základem provedení sekčních vrat je pět cest, kterými se můžete vydat – můžete mít hladká vrata bez prolisů, lamelová, kazetová, s drážkou a V-profil.

Zateplené panely sekčních vrat.


 

Tepelná izolace:

Kvalitní PUR pěna o síle 40 mm – to je izolační výplň, před kterou nemá zima šanci. To oceníte v případech, kdy máte garáž přímo propojenou s domem.

Jednotlivé sekce vrat jsou vyrobeny moderním způsobem a jsou použity materiály bez freonů v nichž plísně a bakterie neobstojí. (Ani při případném požáru se neuvolní žádné toxické zplodiny.) Obáváte se hluku? Stabilní křídlo zaručuje velmi tichou funkčnost vrat.
 

Sekční vrata s integrovanými dveřmi Hormann.

Sekční vrata s dveřmi:

Budete často chodit do garáže – například pro nějaké drobnosti? Proč otevírat celá vrata? Právě pro vás jsou integrované vstupní dveře jako dělané. Vstupní dveře šetří nemálo nákladů na energie.

Stejně jako vratům, i hliníkovému rámu vstupních dveří můžete dopřát dekor dle vzorníku RAL, případně kašírovaní libovolnou fólií. Dveře tak mohou být barevně totožné s vraty – z dálky si jich takřka nevšimnete. Nebo prostě můžete rám ponechat eloxovaný ve stříbrné barvě.

Integrované vstupní dveře je možno doplnit zavíračem. V případě otevření dveří je možné pohyb vrat jistit elektronicky.

Více

Sekční vrata je možno opatřit dekorativním prosklením nebo celo-prosklenou sekcí.

Prosklení:

Požadujete průhled ze své garáže ven? nebo jen dekorativní prosklení? Každý že sendvičů sekčních garážových vrat může mít své okénko. Nejen obdélníkové, ale i kulaté.

Potřebujete v garáži více světla? Všimli jste si, jaká vrata má automyčka, kam jezdíte? Takováto vrata ale najdou své užití i v autoservisech a firmách. Prosklené sekce jsou složeny z hliníkových profilů a „proskleny“ polykarbonátem.

Ochrana proti přivření dnes patří k základnímu vybavení sekčních vrat.

Bezpečnost:

Bezpečnost sekčních vrat a kvalitní pohon, to je základ. Narazí-li zavírající se vrata na překážku, nastává automatický stop chodu a setrvání v dané poloze. „Skřípnutí“ osoby či automobilu zavírající se garáží je tak vyloučeno.

Některé pohony dokonce řeší „kolizní situaci“ tak, že sekční vrata vyjedou o kousek zpět nahoru.

Stropní pohon pro sekční vrata

Pohony a ovládání:

Moderní doba vyžaduje moderní řešení. Komu by se taky chtělo v nepříznivém počasí, případně i v noci vystupovat z auta jen pro to, aby si otevřel dveře do garáže? Pro sekční garážová vrata používáme pohony Somfy s 5letou zárukou.

Oceníte u nich velice pohodlné ovládání a integrované osvětlení, které je u stropních pohonů standardem. Velice tichý chod vrat a minimalizace opotřebení zaručuje tzv. měkký start i zastavení. Propojte svá vrata s dálkovým ovládáním a získejte tak moderní řešení své garáže.

Více

Stavební otvor pro sekční vrata.

Jak připravit stavbu:

Základem pro montáž nových sekčních garážových vrat je omítnutá a začištěná vnitřní stěna garáže (hotová podlaha není nutná). Výška nadpraží by měla být v ideálním stavu 25 cm, vrata však lze většinou instalovat i při nižším nadpraží (min. 7 cm). Požadovaná šířka bočního ostění je alespoň 10 cm. Nemáte-li boční ostění k dispozici, lze jej nahradit konstrukčním profilem.

Potřebujete poradit, na co si dát pozor a jak vše co nejlépe připravit? Rádi vám pomůžeme a poskytneme veškeré informace. Můžete si také dohodnout schůzku, případně prohlídku stavby spolu s odbornou konzultací. Ušetříte tak čas i náklady a dozvíte se vše potřebné.

Díky obvodovému rámu je možno vyměnit sekční vrata i bez bourání.

Výměna vrat bez bourání:

Ano, i to je možné. Renovační systém řeší výměnu starých vrat, za nová sekční bez nutnosti bourání starých zárubní. To v mnoha případech ušetří nejen čas, ale hlavně i finanční prostředky.

Jak se to dělá?
Masivním hliníkovým rámem je překryta stará zárubeň, čímž se vytvoří dostatek místa pro vertikální kolejnice. Nemáte ve svém stavebním otvoru nadpraží a ostění? Tento systém je pro vás řešením.

Sekční vrata s možností prodloužené tovární záruky až na 11 let.

záruka:

10 let, to je záruka české výrobní firmy Kružík na povrchovou úpravu DURA PRINT – tisk panelů sekčních vrat.

5 let, to je záruka firmy SOMFY na pohony garážových vrat.

Chcete více? Je tady prodloužená záruka 11 let. Tuto záruku poskytuje česká výrobní firma Kružík na funkčnost sekčních vrat. Podmínkou poskytnutí prodloužené záruky je každoroční servisní prohlídka po dobu trvání záruční doby. Vaše vrata tak dostanou odbornou a potřebnou péči, která tak kromě splnění záruční podmínky i prodlouží jejich životnost.

Sekční vrata v provedení lamela.

Kolik to stojí:

Sami jsme si dobře vědomi, že není od věci při stavbě domu nebo renovaci počítat každou korunu. Skloubili jsme proto nízkou cenu a vysokou kvalitu.

Za skvělou cenu, která vás jistě příjemně překvapí získáte kvalitní sekční vrata české výroby s možností 11 leté záruky,

K vratům dodáme také kvalitní pohon s 5 letou zárukou a dálkové ovládání.

Neváhejte nás kontaktovat, cesta k novým garážovým vratům začíná u nás.

Nezávazná POPTÁVKA
Fotogalerie
Sekční vrata v jednom z oblíbených šedivých odstínů.Máme zkušenosti s montáží sekčních vrat do roubených a srubových staveb.Sekční vrata s dekorativním prosklením.Sekční vrata s prolisem drážka, dřevodekor Sekční vrata v provedení drážka, odstín eiche natur.Sekční vrata prolis lamela, odstín stříbrná RAL 9006 Sekční vrata s potiskem duraprint imitující povrch dřevěných latíSekční vrata v provedení kazetaSekční vrata jsou barevně sladěna s vchodovými dveřmi.Dvoje sekční vrata jsou někdy praktičtější než jedny vrata pro dvě stání.
Co říkají naši spokojení zákazníci
Realizace