Rolovací vrata

Rolovací vrata vynikají svou jednoduchou konstrukcí – při otevření se narolují do hliníkového boxu nad stavebním otvorem a nezaberou vám tak místo pod stropem garáže, jak tomu bývá při instalaci sekčních vrat. Volný prostor pod stropem pak můžete využít například k uložení sezónních věcí, jako jsou lyže, kajak či žebřík.

Konstrukci rolovacích vrat tvoří zateplené hliníkové lamely, které jsou vyplněné PUR pěnou. Vedení lamel po stranách zajišťují hliníkové vodící lišty, opatřeny navíc kartáčovým a pryžovým těsněním jež přispívá k lepší tepelné izolaci vaší garáže a také tichému chodu rolovacích vrat.

Rolovací garážová vrata montujeme v těchto městech: Hnojník, Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Hranice, Karviná, Český Těšín, Havířov, Nový Jičín, Bohumín, Třinec a okolí.

Máte zájem o garážová vrata? Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme s nejvhodnějším řešením pro vás.

Rolovací vrata uvnitř nezabírají místo pod stropem.

Uvnitř nezabírají místo pod stropem:

Nepřizpůsobujte svůj stavební otvor vratům – vrata se přizpůsobí vám.
U nás jsou rolovací vrata vyráběna vždy na míru.

Nejčastější montáž je zevnitř garáže, kde je nutné počítat s místem nad stavebním otvorem. Tam je uložena hliníková schránka o velikosti 250 mm, 300 mm a 360 mm. Její velikost závisí na zvoleném typu lamely a samozřejmě na výšce stavebního otvoru.

Prohlédněte si hotovou realizaci

Venkovní montáž rolovacích vrat.

Montují se i zvenčí:

Nemáte uvnitř garáže prostor pro umístění vrat? Nevadí. Rolovací garážová vrata je možné namontovat také zvenčí.

V případě výpadku elektrické energie je k dispozici nouzová klika, která je u venkovní montáže uzamykatelná. Případně je možné kliku „vyvést“ skrz zdivo dovnitř garáže.

Jako třetí variantu montáže rolovacích vrat nezapomeňme zmínit i montáž přímo do stavebního otvoru.

Prohlédněte si realizaci venkovní montáže

Barvy rolovacích vrat:

Zlatý dub, mahagon a ořech – zateplená lamela nabízí tři základní imitace dřeva, které jsou řešeny speciálním nástřikem napodobujícím dřevo.

Požadujete – li jednobarevné provedení, vyberte si jeden z dvanácti odstínů pastelových barev.

Barevné možnosti rolovacích vrat.

Hliníková schrána (kastlík), vodicí lišty a zesílená koncová lamela jsou standardně řešeny v bílé, hnědé, případně ve světle šedé barvě, nicméně i zde nabízíme možnost individuálního lakování – 250 odstínů RAL za příplatek .

Lamely pro rolovací vrata:

Zateplená lamela je vyrobena z válcovaného hliníku a je vyplněna izolační PUR pěnou. Velikost tzv. krycí výšky jednotlivých lamel je ve standardních variantách 55 mm, 77 mm a 100 mm.

Lamely pro rolovací vrata - zateplená, prosklená a větrací.

Potřebujete ve své garáží alespoň částečné denní světlo, případně řešíte cirkulaci vzduchu? Prosvětlovací lamela rolovacích vrat je po celé své délce vyplněna „okénky“ s plexisklem. Průchod vzduchu řeší prolisy větracích lamel.

Tyto lamely pak lze libovolně kombinovat a získat vrata přesně na míru vašim potřebám.

Oblíbené stříbrné provedení rolovacích vrat

Pohony rolovacích vrat:

Rolovací garážová vrata lze ovládat ručně, případně elektrickým pohonem. Jednoduché ruční ovládání pružinou s uzamykatelnou spodní lištou je vhodné pro použití u vrat s menšími rozměry a výškou stavebního otvoru do 2500 mm.

Při využití elektrického ovládání je samozřejmě myšleno i na výpadky energie a pohon je vybaven tzv. nouzovou klikou (uzamykatelnou v případě montáže vrat zvenčí).

Více

Ovládání rolovacích vrat pomocí mobilní aplikace.

Snadné ovládání rolovacích vrat:

Dálkové ovládání a elektropohon – to je maximální komfort užívání.

Stačí prostě zmáčknout tlačítko. A nezáleží, zda jde o tlačítko na dálkovém ovladači, nebo v aplikaci mobilního telefonu.

Více

Rolovací vrata jsou vybavena bezpečnostní pádovou brzdou.

Bezpečnost rolovacích vrat:

V případě nečekané poruchy pohonu, případně poškození převodovky, přichází ke slovu bezpečnostní brzda, která zabrání volnému pádu vrat.

Standardem jsou u našich rolovacích vrat také bezpečnostní závěsy zajišťující ochranu proti vloupání – násilnému nadzvednutí vrat.

Rolovací vrata mohou být vybavena kontaktní lištou.

Ochrana proti přivření:

K volitelnému příslušenství rolovacích vrat, které se stará o vaši bezpečnost patří kontaktní lišta a bezpečnostní fotobuňky.

Zastavení vrat v případě kontaktu s překážkou spolehlivě provede kontaktní lišta, která je součástí spodní lamely.

Lze to ale ještě bezpečněji, a to využitím bezpečnostních fotobuněk. V případě přerušení „kontrolního paprsku“ při zavírání vrat dojde okamžitě k jejich zastavení a vyrolování zpět nahoru.

Pět let tovární záruka na pohony garážových vrat.

5 let záruka na pohon:

Výrobce kvalitních pohonů rolovacích vrat, společnost SOMFY, spol. s r.o., poskytuje spotřebiteli na své výrobky bezplatně a nad rámec zákonné lhůty (24 měsíců) dalších 36 měsíců nadstandardní prodloužené záruční doby.

Celková záruka 5 let, na: pohony rolovacích vrat – to o kvalitě už něco vypovídá.

Rolovací vrata s prosklenými lamelami.

Cena rolovacích vrat:

Protože jsme s vámi stavebníky v kontaktu každý den, dobře víme jak se výstavbě domu nebo při rekonstrukci hledí na každou korunu.

Za cenu která příjemně překvapí u nás získáte perfektně zpracovaná, kvalitní rolovací vrata. Spolu s vraty získáte také motor s 5letou zárukou a dálkové ovládání.

Neváhejte nás kontaktovat. Cesta k novým rolovacím vratům začíná u nás.

Nezávazná POPTÁVKA
Fotogalerie
Rolovací vrata sestavena z prosvětlovacích lamel.Rolovací vrata jsou vhodná i pro řadové garáže.Rolovací vrata se zateplenou lamelou.Rolovací vrata ve standardním zeleném odstínu. Venkovní montáž rolovacích vrat.Rolovací vrata s prosklenými lamelami.Rolovací vrata ve standardním tmavě hnědém odstínu.Oblíbené stříbrné provedení rolovacích vratDvoje rolovací vrata jsou někdy praktičtější než jedny veliké vrata pro dvě stání.
Co říkají naši spokojení zákazníci
Realizace