Garážová vrata dvoukřídlá

Dvoukřídlá garážová vrata asi není potřeba zvlášť představovat, jedná se o stále žádanou klasickou alternativou k sekčním nebo posuvným vratům. Výhodou dvoukřídlých garážových vrat je, že nezabírají žádné místo uvnitř garáže.

Garážová vrata dvoukřídlá lze jednoduše používat jako dveře, čímž lze elegantně vyřešit průchod osob do garáže. Případně je možné vyrobit ve stejném designu vrat i samostatné dveře – dáte tak svému řešení bydlení jednotný ráz.

Garážová vrata dvoukřídlá montujeme v těchto městech: Hnojník, Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Hranice, Karviná, Český Těšín, Havířov, Nový Jičín, Bohumín, Třinec a okolí.

Máte zájem o garážová vrata? Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme s nejvhodnějším řešením pro vás.

Dvoukřídlá garážová vrata s hliníkovým rámem.

Dvoukřídlá garážová vrata z hliníku:

Hliníková dvoukřídlá garážová vrata KRUŽÍK jsou pro každý projekt vyráběna individuálně na míru. Osazené kvalitní seřizovací panty jsou zárukou vždy přesného seřízení zárubně a chodu křídel.

Tuhost a masivní provedení dává křídlovým vratům použitý hliníkový rám, který v pevném spojení s panelovou výplní (jako u sekčních vrat) propůjčuje výsledku oblíbený a moderní vzhled. Garážová vrata dvoukřídlá osazujeme nízkým prahem.

Hliníkový rám je taktéž zárukou výborných tepelně izolačních vlastností. Navíc možná varianta s přerušeným tepelným mostem (PTM) tyto vlastnosti posouvá ještě dále. (Přerušený tepelný most může mít i práh dveří.)

Prohlédněte si hotovou realizaci

Dvoukřídlá garážová vrata ocelová.

Ocelová garážová vrata dvoukřídlá:

Konstrukce zárubní i křídel ocelových dvoukřídlých garážových vrat je založena na uzavřených pozinkovaných profilech. Výplň pak tvoří trapézový plech (taktéž pozinkovaný).

Za povrchovou úpravou stojí kvalitní polyesterová barva v pastelových odstínech – není problémem ani případná imitace dřeva.

Ocelová garážová vrata lze standardně pořídit bez izolace. V případně požadavku na zateplení, jsou vrata dodávána s polystyrénovou izolací.

Více

Dvoukřídlá garážová vrata s prosklenou horní částí.

Prosklení dvoukřídlých garážových vrat:

Požadujete denní světlo ve své garáži? Ideálním řešením je prosklení přímo ve vratech, případně nadsvětlíkem nad nimi – tam, kde je prostor.

Okýnka mohou být v několika rozměrech i provedení. Stejně tak i sklo – čiré, pískové, ale i s elegantními ornamenty.

Více než 150 dřevodekorů:

Garážová vrata dvoukřídlá máte vybraná, zbývá už jen doladit jejich konečný vzhled. Jednou z možností je potažení vrat PVC fólií – nabízíme několik desítek odstínů dřeva.

Lze jít ještě dále? Ano. Potisk vrat a technologie DURA PRINT – zde se otevírá neomezené pole možností. Mějte na svých vratech libovolný motiv – fotografii, případně oblíbenou strukturu dřeva, kamene, betonu, …, která podtrhne styl vašeho domu.

Dřevěné dekory dvoukřídlých garážových vrat.


 

Možnosti lakování:

Nabízíme několik základních barevných odstínů bez příplatku. Případně nástřik v pastelových odstínech nabízí škálu několika tisíc odstínů.

základní odstíny dvoukřídlých garážových vrat.
 
Jednokřídlová varianta garážových vrat.

Jednokřídlá varianta:

Jednokřídlá varianta garážových vrat nebývá až tak častým řešením, přestože je možné takováto vrata vyrobit až do velikosti 2 500×4 000 mm.

Máte menší stavební otvor? Jednokřídlá vrata by vás mohla zaujmout. Potřebujete „vedlejší“ garážové dveře? Už víte, jak na ně.

asymetricky dělená dvoukřídlá garážová vrata.

Asymetrické dělení křídel:

Standard dělení křídel, to je symetrie, ale proč se omezovat? Vaše vrata mohou mít hlavní křídlo (to s klikou) v menším rozměru pro pohodlnější průchod a vedlejší křídlo tak bude širší.

Vedlejší křídlo není zabudováno pevně – v případě potřeby jej lze pohodlně otevírat pomocí tzv. zástrčí na horní a spodní straně.

Dvoukřídlá garážová vrata Hormann.

Jak připravit stavbu:

Stavební připravenost je základem pro montáž nových dvoukřídlých vrat. Potřebujete poradit, na co si dát pozor a jak vše co nejlépe připravit?

Rádi vám pomůžeme a poskytneme veškeré informace. Můžete si také dohodnout schůzku, případně prohlídku stavby spolu s odbornou konzultací. Ušetříte tak čas i náklady a dozvíte se vše potřebné pro nejvhodnější řešení pro svůj projekt.

Dvoukřídlá garážová vrata s pohonem.

Dvoukřídlá garážová vrata s pohonem:

Moderní doba vyžaduje moderní řešení. Komu by se taky chtělo v nepříznivém počasí, případně i v noci vystupovat z auta jen pro to, aby si otevřel dveře do garáže?

Automatický chod dvoukřídlých garážových vrat zajišťuje tzv. stropní pohon ve spojení s odpovídajícím adaptérem.

Aby bylo možné stropní pohon využít, nad stavebním otvorem potřebujete prostor s výškou alespoň 50 mm.

Dvoukřídlá garážová vrata v odstínu zlatý dub - panel lamela.

Kolik stojí dvoukřídlá vrata?

Stejně jako takřka u všeho v běžném životě, i u garážových vrat lze nalézt různé cenové relace v poměru cena/výkon.

Cenově nejdostupnějším řešením jsou plechová dvoukřídlá vrata s možností zateplení. Zlatý střed, to jsou dobře izolovaná dvoukřídlá vrata s hliníkovým rámem.

Na vrcholu nabídky naleznete hliníková dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem a nejlepšími izolačními vlastnostmi.

Kontaktujte nás, cesta k novým garážovým vratům začíná u nás.

Nezávazná POPTÁVKA
Fotogalerie
Dvoukřídlá garážová vrata v odstínu zlatý dub - panel drážka.Dvoukřídlá garážová vrata HormannDvoukřídlá garážová vrata s prosklenou horní částí.Dvoukřídlá garážová vrata zateplená.Dvoukřídlá garážová vrata ocelová.Dvoukřídlá garážová vrata s hliníkovým rámem.Dvoukřídlá garážová vrata s prosklením.
Co říkají naši spokojení zákazníci
Realizace